Decyzja regionalna CMS w sprawie kolonografii CT – badanie istotnych danych cd

Badanie wartości przez agencję uznałoby kluczowe znaczenie danych dotyczących wieku dotyczących skuteczności klinicznej oraz opłacalności w populacji, za które odpowiedzialny jest CMS. Cieszymy się z tej przełomowej decyzji i mamy nadzieję, że agencja pozostanie twarda w swoim podejściu opartym na dowodach i rozszerzy jej zastosowanie w ramach reformy systemu opieki zdrowotnej. Finansowanie i ujawnianie informacji
Dr Redberg był członkiem Komitetu Doradczego ds. Rozwoju i Gwarancji Medicare od 2003 do 2006 roku, a dr Phurrough był dyrektorem Grupy ds. Pokrycia i Analiz w CMS, kiedy w lutym 2009 roku ogłoszono decyzję dotyczącą kolonografii CT. opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają stanowiska CMS lub rządu USA.
Dr Redberg donosi o służbie jako członek California Technology Assessment Forum. Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0904408) został opublikowany 27 maja 2009 r., O godz.
Author Affiliations
Dr Dhruva jest rezydentem, a dr Redberg profesorem medycyny na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco w School of Medicine w San Francisco. Dr Phurrough jest lekarzem w Agencji Badań i Jakości w Ochronie Zdrowia, Rockville, MD. Dr Salive jest dyrektorem Wydziału Medycznego i Surgical Services w CMS w Baltimore.

[więcej w: wypełnienie kompozytowe cena, stomatolog kielce cennik, poradnia psychologiczna wrocław ]

Powiązane tematy z artykułem: poradnia psychologiczna wrocław stomatolog kielce cennik wypełnienie kompozytowe cena