Aplikacja Journal na iPada

Dzięki nowo utworzonej aplikacji, Dziennik można pobrać i przeczytać na iPadzie. Edycja iPhona NEJM jest dostępna bezpłatnie w iTunes App Store. Wydanie z 23 lutego 2012 roku jest bezpłatne, dzięki czemu czytelnicy mogą zobaczyć, jak problem wygląda i działa na iPadzie. Nauka łatwego poruszania się pomiędzy artykułami oraz do spisu treści i dodatkowych funkcji zajmuje tylko trochę praktyki. Aplikacja umożliwia czytelnikowi zmianę rozmiaru tekstu i dodawanie zakładek do zakładek, dodawanie i zapisywanie notatek, artykułów z wiadomościami e-mail, a nawet udostępnianie artykułów na Facebooku i Twitterze. Czytelnicy mogą wyszukiwać zarówno w obrębie problemu, jak i we wszystkich problemach, które zostały pobrane na jego urządzenie. Aplikacja zawiera kanał artykułów umożliwiający bezpośredni dostęp do wszystkich artykułów publikowanych online w pierwszej kolejności.
Oprócz pełnego tekstu artykułów w wydaniu, iPad Edition z awiera podsumowanie audio, wywiady audio i pełnotekstowy dźwięk dla artykułów z praktyki klinicznej. Można przeglądać nowe filmy wideo w medycynie klinicznej, podobnie jak pytania w każdym numerze dotyczące kontynuowania edukacji medycznej. Zestawy slajdów z rysunkami i tabelami mogą być wyświetlane na iPadzie, a tam znajdują się łącza do dodatkowych treści. Ze względu na ograniczenia techniczne nałożone przez producentów urządzeń i programistów, nasza interaktywna grafika, interaktywne przypadki medyczne i dodatkowe filmy nie są dostępne w wersji na iPada, ponieważ nie działają na urządzeniu. Mamy nadzieję znaleźć sposoby na udostępnienie tych funkcji w przyszłości. Mamy również nadzieję, że dostosujemy aplikację do użytku z innymi formatami tabletów, z których korzystają nasi subskrybenci.
Aplikacja została uruchomiona ze wszystkimi problemami opublikowanymi do tej pory w 2012 roku, w roku obchodów 200-lecia. Poszczególni su bskrybenci dziennika mogą logować się do nowej aplikacji na iPada, używając tej samej nazwy użytkownika i hasła, z których korzystają. Innymi słowy, aktualne hasło subskrybenta działa zarówno na stronie internetowej, jak i na iPadzie. Dostęp każdego subskrybenta do problemów w aplikacji jest związany z terminem subskrypcji. Za pośrednictwem iTunes, subskrybenci mogą kupować miesięczną subskrypcję tylko na iPady, ale subskrypcje zakupione za pośrednictwem sklepu iTunes Store Apple dają dostęp tylko do nowych problemów, ponieważ stają się dostępne na iPadzie, a nie na pełnej zawartości naszej witryny.
Od dziesięcioleci komputery zmieniają sposób, w jaki pracujemy, myślimy, czytamy i komunikujemy. Zaledwie 2 lata temu pojawiły się główne nowe komputery typu tablet. Już przyspieszają zmiany w komunikacji i uczeniu się w medycznym świecie – kiedyś świat zdefiniowany w dużej mierze na papierze. Teraz jesteśmy w środowisku hybrydowym z ekscytującym, czasami oszałamiającym, zestawem opcji dostarczania informacji cyfrowych. Staramy się dostarczać Dziennik na wiele sposobów i na tyle urządzeń i platform, ile jest potrzebnych. Na razie zapraszamy czytelników, którzy używają iPada do wypróbowania nowej aplikacji. Jak zawsze, opinie są mile widziane, a dodatkowe przyszłe innowacje są pewne.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMe1201837) został opublikowany 13 marca 2012 r. O godzinie.
Materiał uzupełniający
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: chlorella właściwości, decylitr, dialab wyniki online ]

Powiązane tematy z artykułem: chlorella właściwości decylitr dialab wyniki online